O mnie

 Co to jest pasja ?
Zadaję sobie często to pytanie. Czemu…?
Ponieważ czuję coś, co wydaje się czymś więcej niż zachwyt, który trwa pięć minut. To coś niewyobrażalnie pięknego, co jest w nas głęboko w sercu. Ona nadaję sens mojemu życiu. Uratowała mnie, gdy nic nie wydawało się już dla mnie godne uwagi, zwykłe zatracenie w szarej rzeczywistości.

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających moją stronę.

Fryzjerstwo jest moją pasją i pracą. Zawód ten wykonuję od 2007 roku . Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, uwzględniając jego życzenia i dobierając środki do ich realizacji. Możliwość partycypacji w osiąganiu zadowolenia ze swojego wyglądu moich klientów daje mi dużo radości i satysfakcji. Tak doskonałe wyniki są możliwe dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu oraz stosowaniu w pełni  profesjonalnych produktów do pielęgnacji i upiększania włosów cenionych światowych firm. Doświadczenie zdobywałem na wielu kursach , szkoleniach popartych certyfikatami i pozytywnymi opiniami największych zawodowych mistrzów fryzjerstwa, w kraju i za granicą. W ciąż powstają nowe techniki strzyżenia, koloryzacji i trendy czesań, dlatego cały czas uczestniczę w szkoleniach by być na bieżąco. Z satysfakcją mogę powiedzieć, że należę do wąskiego grona ludzi, którzy wykonują swoją pracę z twórczym zaangażowaniem i którym praca daje pełną satysfakcję.
Zapraszam na koloryzację, strzyżenie i modelowanie, jak również czesania ślubne, okolicznościowe, awangardowe oraz do sesji zdjęciowych. Doceniam wymagające Klientki i wymagających Klientów.

Jeśli nauczyłeś się dużo i mimo tego pragniesz umieć więcej, to znak, że to pasja. Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.