Wasze opinie

Kliknij, aby dodać opinię


Wypełnij poniższe pola formularza
* zaznaczenie wymagane

Super fryzjer, jak dla mnie jest On moim odkryciem roku, gorąco polecam ;)

Dorota R.

Super fryzjer, jak dla mnie jest On moim odkryciem roku, gorąco polecam ;)


Po rożnych doświadczeniach z fryzjerami po prostu ich się boje!, ale za namową mojej córki trafiłam i zaufałam Dawidowi:-) potrafi wyczyniać c

Magdalena

Po rożnych doświadczeniach z fryzjerami po prostu ich się boje!, ale za namową mojej córki trafiłam i zaufałam Dawidowi:-) potrafi wyczyniać cuda z włosami i zawsze dobierze naprawdę dobry kolorek, oraz fryzurkę. Ma w tym niesamowite wyczucie:-)), jest naprawdę PROFESJONALISTĄ!!! widać, że to co robi naprawdę kocha. Teraz nie zamieniłabym na żadnego innego fryzjera, jest już mój:)) GORĄCO POLECAM !!


O Dawidzie nie mogę, chociażbym się starał, złego słowa powiedzieć. Najlepszy fryzjer, do jakiego miałem w swoim życiu możliwość trafić.

Grzegorz

O Dawidzie nie mogę, chociażbym się starał, złego słowa powiedzieć. Najlepszy fryzjer, do jakiego miałem w swoim życiu możliwość trafić. Jeśli z jakiegoś powodu zdecydowałby się opuścić Kraków, zostanie zmuszony do regularnych przyjazdów specjalnie dla mnie :-).


Dawid Majewski , USA 5.0 5.0 115 115 Kraków pełen jest salonów fryzjerskich. Tych dużych i małych.. Mimo to czasami bardzo długo szukamy tego, w którym ktoś naprawdę dobrze zajmie się naszymi włosami.. Dobr
Page:
«789