Zabiegi


1)Zabieg Perfection (Perfekcyjnie gładkie włosy)
Profesjonalne prostowanie włosów na długie miesiące! Proste, piękne włosy, o jakich zawsze marzyłaś!

Piękne, gładkie i idealnie ułożone włosy to marzenie wielu Pań. Ta przyjemna wizja towarzyszy nam często zwłaszcza przy porannej toalecie, gdy jak zwykle się okazuje, że nasze włosy uparcie kręcą się w każdą możliwą stronę i zupełnie nie przejmują się tym, czego od nich oczekujemy. Dziś możesz skutecznie zapanować nad niesfornymi kosmykami, zapewniając sobie efekt prostych, gładkich i eleganckich włosów. System Perfection SmoothOut to innowacyjna formuła, która sprawia, że szorstkie, kręcone włosy stają się gładkie, proste i lśniące na długie miesiące. Kuracja jest oparta na specjalnie opatentowanym kompleksie nanoaminokwasów, nie zawiera natomiast formaldehydu ani żadnych innych groźnych środków chemicznych. System ma niskie ph i jest całkowicie bezpieczny dla włosów. Profesjonalny zabieg prostowania włosów z zastosowaniem innowacyjnej formuły Perfection SmoothOut. Kuracja oparta na kompleksie nanoaminokwasów, gwarantującym efektywność i bezpieczeństwo zabiegu.

 Proste, gładkie, eleganckie i zmysłowe włosy przez 8-12 tygodni!

 Doskonałe włosy to bardziej atrakcyjny wygląd i większa pewność siebie.Proponowany zabieg może być stosowany do każdego rodzaju włosów, również tych, które były wcześniej poddawane innym zabiegom prostowania.

Rezultaty zabiegu utrzymują się przez 8-12 tygodni. Stosowanie w ramach domowej pielęgnacji szamponu i odżywki wygładzającej Perfection pozwala jak najdłużej cieszyć się efektem pięknych, prostych włosów.

Cena w salonie od 550 do 800.

U mnie: od 180 do 220
.

2.) Trwała zmiana struktury włosa.

Chcesz mieć takie włosy? Która struktura Ci najbardziej odpowiada? Zapraszam zmienię ją dla Ciebie! Innowacyjne kolekcje środków trwale zmieniających strukturę,  wygładzających włosy Keratin Fusion Texture Control, trwałej falującej włosy Beach Wave. Wszystkie te produkty są wzmocnione aminokwasami jedwabiu oraz białkiem keratynowym  dla zapewnienia najwyższej jakości efektów. Wszystkie profesjonalne środki na których pracuję są wolne od formaldehydów, aldehydów, wodorotlenków sodu i innych szkodliwych składników mogących naruszyć strukturę włosa. Cena w salonie: od 120zł -do 160zł u mnie tylko 80zł.3.) Eksplozja Odżywiająco-Nabłyszczająca.

Wzbogaca włosy aminokwasami jedwabiu, keratyną, pszennymi białkami oraz naturalnymi nawilżaczami roślinnymi. Włosy stają się jedwabiste jak nigdy dotąd i pozostają takie na bardzo długo. Aktywowane ciepłem dla głębszej penetracji kory włosowej. Regeneruje suche, ubogie w białka włosy, wzmacnia, nawilża i daje super naturalny połysk na 10 do 12 myć. Stosowany przed zabiegiem koloryzacji przedłuża trwałość koloru oraz wzmacnia jego intensywność. Stosowany przed lub po zabiegu chemicznym, przywraca włosom równowagę białkową oraz właściwy poziom nawilżenia. Cena w salonie: od 60zł do 140zł u mnie tylko 35zł. 4.) Bomba Witaminowa.

Zabieg rekonstrukcyjny w formie ampułki, idealny dla rozdwojonych końcówek, suchych i zniszczonych włosów. Polega na otwarciu łuski włosa i dokładnym ich zamknięciu, zostawiając we włosie wszystkie najważniejsze składniki dla długotrwałej świetnej kondycji włosów. Polecany przeze mnie podczas koloryzacji, rozjaśniania i trwałej ondulacji. Pozwala odbudować zniszczone włókna włosów. Nie powoduje zmiany odcienia farby. Pozostawia włosy idealnie nawilżone o bardzo miłym zapachu. Cena w salonie: od 30zł do 60zł u mnie tylko 15zł.

5.) Keratynowy Ocean.

Najczystsze prawdziwe Białko w płynie! Zabieg natychmiast reanimuje suche, zniszczone i kruche włosy. Zmienia powierzchnię włosów szorstkich i skorodowanych w Idealnie gładkie, nawilżone i lśniące. Dedykowany jest do każdego rodzaju włosów oraz będących w różnej kondycji. Natychmiastowo naprawia ubogie w białko włosy. Produkt wprowadza czyste białka keratynowe głęboko do wnętrza kory słabego włosa tak, by go wzmocnić i gruntownie odbudować. Zabieg jest przeprowadzany na zasadzie “wprasowania” keratyny na gorąco we włosy. Natychmiastowa odbudowa, ubogich w białko włosów. Przed koloryzacją dla dłuższego utrzymania koloru. Przed usługą zmiany struktury włosów dla ochrony i równowagi. Cena w salonie: od 79zł do 120zł u mnie tylko 45zł.