Zabiegi profesjonalne

 Eksplozja Odżywiająco-Nabłyszczająca.

Wzbogaca włosy aminokwasami jedwabiu, keratyną, pszennymi białkami oraz naturalnymi nawilżaczami roślinnymi. Włosy stają się jedwabiste jak nigdy dotąd i pozostają takie na bardzo długo. Aktywowane ciepłem dla głębszej penetracji kory włosowej. Regeneruje suche, ubogie w białka włosy, wzmacnia, nawilża i daje super naturalny połysk na 10 do 12 myć. Stosowany przed zabiegiem koloryzacji przedłuża trwałość koloru oraz wzmacnia jego intensywność. Stosowany przed lub po zabiegu chemicznym, przywraca włosom równowagę białkową oraz właściwy poziom nawilżenia.Bomba Witaminowa.

Zabieg rekonstrukcyjny w formie ampułki, idealny dla rozdwojonych końcówek, suchych i zniszczonych włosów. Polega na otwarciu łuski włosa i dokładnym ich zamknięciu, zostawiając we włosie wszystkie najważniejsze składniki dla długotrwałej świetnej kondycji włosów. Polecany przeze mnie podczas koloryzacji, rozjaśniania i trwałej ondulacji. Pozwala odbudować zniszczone włókna włosów. Nie powoduje zmiany odcienia farby. Pozostawia włosy idealnie nawilżone o bardzo miłym zapachu.

5.) Keratynowy Ocean.

Najczystsze prawdziwe Białko w płynie! Zabieg natychmiast reanimuje suche, zniszczone i kruche włosy. Zmienia powierzchnię włosów szorstkich i skorodowanych w Idealnie gładkie, nawilżone i lśniące. Dedykowany jest do każdego rodzaju włosów oraz będących w różnej kondycji. Natychmiastowo naprawia ubogie w białko włosy. Produkt wprowadza czyste białka keratynowe głęboko do wnętrza kory słabego włosa tak, by go wzmocnić i gruntownie odbudować. Zabieg jest przeprowadzany na zasadzie “wprasowania” keratyny na gorąco we włosy. Natychmiastowa odbudowa, ubogich w białko włosów. Przed koloryzacją dla dłuższego utrzymania koloru. Przed usługą zmiany struktury włosów dla ochrony i równowagi.